Halk oyunlari festivalleri 2019

196 ülke - 1 folklor festival organizasyonu

Yolculuk şimdi başlıyor!Halk oyunlari festivalleri

Vidi sve | Kategorije - Stranice:
 • Barselona folklor festivali

  barsa.jpg

  Moonlight Events Organization geleneksel olarak her yıl Barcelona'da uluslararası folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivalleri düzenliyor. Barselona'da organizasyonumuz tarafından düzenlenen folklor festivali, İspanya'daki canlanma türü folklor festivalidir. Festivalin açılışına her yıl tüm dünya ülkelerinden korolar, folklor grubu ve modern dans grupları katılıyor ve onu daha güzel ve eğlenceli hale getiriyor.

 • Belgrad folklor festivali

  bgd.jpg

  Yıl boyunca, folklor festivalleri, koro festivalleri, modern dans ve konser gibi birçok etkinlik Belgrad'da gerçekleşir. Moonlight Events Organization, Belgrad'daki modern dans festivalleri, folklor ve koro festivali düzenliyor.

 • Budapeşte folklor festivali

  budapest.jpg

  Moonlight Events Organization folklor festivalleri, modern dans festivalleri ve koro festivalleri Budapeşte'de düzenliyor. Festivalimizi açan modern dans grupları daha ilginç kılıyor.

 • Krakow folklor festivali

  krakow.jpg

  Moonlight Events Organization, Krakow’da aynen folklore festivali,koro festivali ve modern dans festivali organize etmektedir. Festivalimizi açan modern dans grupları daha ilginç kılıyor.

 • Paris folklor festivali

  paris.jpg

  Moonlight Events Organization çok sayıda folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivalleri düzenliyor. Bunların arasında Paris'teki folklor festivali var.Paris dünyadaki en önemli şehirlerden biridir ve bir çok manzaları var. İsimleriyle ışık, aşk, moda ve sanat kenti biliniyor ... Paris'teki folklor festivalinde, dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok folklor grubu, koro ve modern dans grubu geleneksel olarak her sene katılmaktadır.

 • Prag folklor festivali

  prague.jpg

  Bütün folklor gruplarını Çek Cumhuriyeti'nin başkenti ve Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olan Prag'daki folklor festivaline davet ediyoruz. Prag, kültürel, mimari ve tarihi mekanlarla doludur. Dünyanın her yerinden folklor grupları, korolar ve modern dans grupları, geleneksel olarak her yıl Temmuz ayında uzun yıllar düzenlediğimiz folklor festivaline katılıyor.

 • Rimini folklor festivali

  rimini.jpg

  Moonlight Events Organization tarafından organize edilen Rimini'deki Folklor Festivali, İtalya'nın bu kıyı kentinin manzaralarını tanımak için bir yol olabilir. Şehir, uzun kumlu plajları, restoranları, kulüpleri, barları ve tarihi eserleri ile ünlüdür. Oranizasyonumuz geleneksel olarak, her yıl dünyanın dört bir yanından çok sayıda folklor grubu, koro ve modern dans grubunun katıldığı Rimini'de uluslararası bir folklor festivaline organize etmekdir.

 • Roma folklor festivali

  roma.jpg

  Roma ya da ölümsüz kent hala adı verildiği gibi İtalya'nın başkentidir. Roma zengin antik kültür merkezidir. Moonlights Events Organization geleneksel olarak bu şehirde uzun yıllar düzenlenen folklor festivalini Roma'da düzenliyor. Roma'daki folklor festivalinde birçok folklor grubu, koro ve modern dans grubu dünyanın çeşitli ülkelerinde katılıyorlar.

 • Selanik folklor festivali

  thessaloniki.jpg

  Selaniki'teki manzaraları ve sembolleri White Tower'ın yanında Selanik'teki folklor festivali, gittikçe daha fazla dikkat çeken uluslararası etkinliklerden biri. Selanik’teki folklor festivalinin organizasyonu olan Moonlight Events Organization,tüm dünyadan halk gruplarını birbirine bağlar. Modern dans grupları, festivali daha da güzel ve eğlenceli hale getirir.

 • Venedik folklor festivali

  venice.jpg

  Moonlight Events Organization, Venedik'te folklor festivali düzenliyor. Venedik, küçük sokaklar, kanallar ve her zaman dünyanın dört bir yanından gelen turistlerinçok güzel bir şehirdir. Venedik'teki folklor festivalinde her kıtadan folklor grubu, koro ve modern dans grubu çok sayıda katılıyorlar. Festivalimizi açan modern dans grupları daha ilginç kılıyor.

 • İstanbul folklor festivali

  Festival folklora u Istanbulu

  İstanbul'da folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivali gibi birçok etkinlik var. Moonlight Events Organization, Beşiktaş Belediyesi ile işbirliği içinde, geleneksel olarak her yıl çeşitli ülkelerden gelen sayisiz grup içeren çok sayıda folklor festivali düzenliyor.

Vidi sve | Kategorije - Stranice:

Folklor festivallerinden fotoğraf galerisi

Moonlight Events Organization, Avrupa'daki uluslararası folklor festivallerinden en güzel fotoğraflarından bazılarını sunabiliyor.

196 ülkede folklor festivalleri, modern dans festivalleri, koro festivalleri ve diğer etkinlikler düzenliyoruz.

"196 ülke - 1 folklor festival organizasyonu" parolamız, bize katılan her katılımcının tüm Avrupa’da seyahat etmesi ve kusursuz seyahat organizasyonundan keyif alması anlamına geliyor.

Tezahürümuz herhangi bir etkinliğe katılmak için başvurun ve organizasyonumuz profesyonellik ve kalitesinden emin olunuz.

Folklor festivalinden videolar

Sizi başarılı bir şekilde düzenlediğimiz uluslararası folklor festivallerinin atmosferine yaklaştırmak için VIDEO sayfasında görüntülenebilen birkaç video hazırladık.

Farklı kültürlerin, görkemli geleneksel oyunların birleşmesinin, koro performanslarının ve modern dansın bir toplantısı kesinlikle sizi kayıtsız bırakmaz.

Moonlight Events Organization, geleneksel olarak önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılında organize ettiğimiz folklor festivallerine katılmak için sizi davet ediyor.

En iyi organizasyon, dünyanın her yerinden diğer kültürlerin tanıtılması ve folklor festivalinin düzenlendiği şehirlerin manzalarının tanıtılması unutulmaz deneyimler.

Sosyal ağlar