Halk oyunlari festivalleri 2022

196 ülke - 1 folklor festival organizasyonu

Yolculuk şimdi başlıyor!Halk oyunlari festivalleri

Vidi sve | Kategorije - Stranice:
 • Barselona folklor festivali

  barsa.jpg

  01 - 06 TEMMUZ  2022

  Moonlight Events Organization geleneksel olarak her yıl Barcelona'da uluslararası folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivalleri düzenliyor. Barselona'da organizasyonumuz tarafından düzenlenen folklor festivali, İspanya'daki canlanma türü folklor festivalidir.

 • Prag folklor festivali

  prague.jpg

  08. – 11. 07.2022.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Prag Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Prag’da Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

 • Selanik folklor festivali

  thessaloniki.jpg

  15 - 20 TEMMUZ 2022.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Selanik Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Selanik’te Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

 • Belgrad folklor festivali

  bgd.jpg

  28. – 31 . 07. 2022.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Belgrat Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Belgrat’ta Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

 • Rimini folklor festivali

  rimini.jpg

  03 - 08 AĞUSTOS 2022.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Rimini Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Rimine’de Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

 • Roma folklor festivali

  roma.jpg

  12. – 15. 08. 2022.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Roma Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Roma’da Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

Vidi sve | Kategorije - Stranice:

Folklor festivallerinden fotoğraf galerisi

Moonlight Events Organization, Avrupa'daki uluslararası folklor festivallerinden en güzel fotoğraflarından bazılarını sunabiliyor.

196 ülkede folklor festivalleri, modern dans festivalleri, koro festivalleri ve diğer etkinlikler düzenliyoruz.

"196 ülke - 1 folklor festival organizasyonu" parolamız, bize katılan her katılımcının tüm Avrupa’da seyahat etmesi ve kusursuz seyahat organizasyonundan keyif alması anlamına geliyor.

Tezahürümuz herhangi bir etkinliğe katılmak için başvurun ve organizasyonumuz profesyonellik ve kalitesinden emin olunuz.

Folklor festivalinden videolar

Sizi başarılı bir şekilde düzenlediğimiz uluslararası folklor festivallerinin atmosferine yaklaştırmak için VIDEO sayfasında görüntülenebilen birkaç video hazırladık.

Farklı kültürlerin, görkemli geleneksel oyunların birleşmesinin, koro performanslarının ve modern dansın bir toplantısı kesinlikle sizi kayıtsız bırakmaz.

Moonlight Events Organization, geleneksel olarak önceki yıllarda olduğu gibi 2022 yılında organize ettiğimiz folklor festivallerine katılmak için sizi davet ediyor.

En iyi organizasyon, dünyanın her yerinden diğer kültürlerin tanıtılması ve folklor festivalinin düzenlendiği şehirlerin manzalarının tanıtılması unutulmaz deneyimler.

Sosyal ağlar

 

Folklore festivals on Youtube - Videos from folklore festivals Facebook page of Moonlight Events Organizations - International folklore festivals Folklore festivals organization on Google+ - Moonlight Events Organization Follow folklore festivals organization on Instagram Tweet about international folklore organization in 196 countries