Ana Sayfa|Folklor festivalleri » Ağustos

Rimini folklor festivali

Folklor festival u Riminiju - Organizacija Moonlight Events

 

İtalya

Ayakkabıları andıran İtalya, Akdeniz'in tam kalbinde Avrupa'nın güneyindedir. İtalya, Roma İmparatorluğu'nun kurulması ve beş denizden gelen bir şehridir. Ünlü olan geleneksel İtalyan mutfağı, moda, tasarım, mimari, aynı zamanda sanat, müzik, konser, dans. Manzarası nedeniyle Avrupa'dan ve dünyanın her yerinden birçok turist çekiyor.

Rimini

Rimini, Adriyatik Denizi kıyısındaki en ünlü tatil için yer. Şehir, uzun kumlu plajları, restoranları, kulüpleri, barları ve tarihi eserleri ile ünlüdür. Rimini'de, Kavurov Meydanı, Tiberi Köprüsü, 13. Yüzyıl Katedrali'ni ziyaret edebilirsiniz. Şehir, folklor festivalleri, koro festivalleri ve modern dans festivalleri gibi sayısız etkinliğin ile de bilinir.

Folklor Festivali Rimini

Moonlıght Events Organization, dünyanın dört bir yanından gelen grupların katıldığı çeşitli folklor festivalleri, koro festivalleri ve modern dans festivalleri düzenlemektedir. Uluslararası festivali açan modern dans grupları, daha çarpıcı görünüyor.

Festival 01-06.08.2019. tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Tüm halk gruplarını ve koroları katılmaya davet ediyoruz. Ek bilgi için lütfen programımıza bakınız ve bize ulaşınız.

 

http://moonlightevents.org/tur/