Ana Sayfa|Folklor festivalleri » Temmuz

Roma folklor festivali

Folklor festival u Rimu - Organizacija Moonlight Events

 

İtalya

Ayakkabıları andıran İtalya, Akdeniz'in tam kalbinde Avrupa'nın güneyindedir. İtalya, Roma İmparatorluğu'nun kurulması ve beş denizden gelen bir ülkedir. Ünlü olan geleneksel İtalyan mutfağı, moda, tasarım, mimari, aynı zamanda sanat, müzik, konser, dans. Manzarası nedeniyle Avrupa'dan ve dünyanın her yerinden birçok turist çekiyor.

Roma

Roma ya da ölümsüz kent adı verilen İtalya'nın başkenti. Zengin antik kültür merkezidir, anıtlarla doludur ve en büyük Kolezyum'tan biridir. Aynı zamanda Katolik Kilisesi'nin sembolünü, Roma'nın bir kısmını da Vatikan devletidir. Zirkin hikayelerin dışında dorukların ve zirveler dolu zengin bir tarihsel geçmişi ile ayırt edilir. Ayrıca, konser, folklor festivalleri, defileler gibi pek çok etkinliğin gerçekleştiği bir şehir olan müzik merkezi de biliniyor ...

Folklor Festivali Roma

Moonlight Events Organization birçok modern dans festivali, koro festivali ve folklor festivali düzenliyor. Uluslararası folklore festivali açan modern dans grupları onu daha çarpıcı görünüyor.

Festival 26-30.07.2019. tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Tüm folklor gruplarını ve koroları katılmaya davet ediyoruz. Ek bilgi için lütfen programımıza bakınız ve bize ulaşınız.

 

http://moonlightevents.org/tur/