Temmuz

Folklor festivalleri » Temmuz

Vidi sve | Kategorije - Stranice:
 • Barselona folklor festivali

  barsa.jpg

  Moonlight Events Organization geleneksel olarak her yıl Barcelona'da uluslararası folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivalleri düzenliyor. Barselona'da organizasyonumuz tarafından düzenlenen folklor festivali, İspanya'daki canlanma türü folklor festivalidir. Festivalin açılışına her yıl tüm dünya ülkelerinden korolar, folklor grubu ve modern dans grupları katılıyor ve onu daha güzel ve eğlenceli hale getiriyor.

 • Roma folklor festivali

  roma.jpg

  Roma ya da ölümsüz kent hala adı verildiği gibi İtalya'nın başkentidir. Roma zengin antik kültür merkezidir. Moonlights Events Organization geleneksel olarak bu şehirde uzun yıllar düzenlenen folklor festivalini Roma'da düzenliyor. Roma'daki folklor festivalinde birçok folklor grubu, koro ve modern dans grubu dünyanın çeşitli ülkelerinde katılıyorlar.

 • Selanik folklor festivali

  thessaloniki.jpg

  Selaniki'teki manzaraları ve sembolleri White Tower'ın yanında Selanik'teki folklor festivali, gittikçe daha fazla dikkat çeken uluslararası etkinliklerden biri. Selanik’teki folklor festivalinin organizasyonu olan Moonlight Events Organization,tüm dünyadan halk gruplarını birbirine bağlar. Modern dans grupları, festivali daha da güzel ve eğlenceli hale getirir.

Vidi sve | Kategorije - Stranice: