Ağustos

Folklor festivalleri » Ağustos

Vidi sve | Kategorije - Stranice:
 • Atina folklor festivali

  athenspg.jpg

  14. – 18. 08. 2020.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Atina Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Atina’da Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir

 • Rimini folklor festivali

  rimini.jpg

  01 - 06 AĞUSTOS 2020

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Rimini Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Rimine’de Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

 • Belgrad folklor festivali

  bgd.jpg

  08. – 11 .08. 2020.

  Moonlight Events yerli Devlet Halk Dansları Topluluğu, yerli topluluğu, Belgrat Belediyesi ve Turizm Organizasyonu ile Belgrat’ta Uluslararası Festivali düzenleyecek. Katılımcıların sayı ve yaşlarına bağımsız olarak tüm Halk Dansları Toplulukları festivale katılabilir.

 • Bratislava folklor festivali

  bratislavapg.jpg

  21. – 24 .08. 2020.

  Bratislava Belediyesi işbirliği ile, , Sivil Toplum kuruluşları, Turizm şirketleri ve yerel topluluklar ile işbirliği içinde Moonlight Organizasyon tarafından düzenlenen , Moonlight Events “ Bratislava uluslararası festivali’ni “ düzenliyor. Tüm folklor grupları için katılımcı sayısı ve yaş limiti yoktur. Festivale katılım ücretsizdir.

Vidi sve | Kategorije - Stranice: