Hakkımızda

Belediyeler ve yıllarca bizim festivaller korumak şehirler, yerel dernekleri ile işbirliği içinde dünya çapında festival organizasyonları ile AYIŞIĞI OLAYLAR Organizasyon fiyatlarını.

Festivalin temel amacı yaratıcılıklarını desteklemek ve çeşitli sanat formları ve gerçekleştirme yollarla koreografisini teşvik etmek, dans alanlarındaki yeteneklerini çözülmeye etmektir. Festival koreografik grubu arasında, akademik, mesleki ve kültürel alışverişini teşvik etmek tutulur.

Festivalde ayrıca hedefliyor:

- Koreografik sanatta yeni isimler ve yeteneklerini keşfedin

- profesyonel seviyede iletişim için olumlu bir atmosfer ve ortam yaratmak

- festivalin katılımcıları arasında repertuarı ve deneyim alışverişini

Festivaller var, diğer kültürlerin anlaşılmasını güçlendirmek için kültürel farklılıklara karşı hoşgörülü bir tutum geliştirmek, etnik özellikler ve sanatsal gerçekleşme eşsiz formunun saygısını kazanmak için vardır. Festival organizatörleri, kültürel alışverişini sürdürmek ve festivalin uygulanması ve bakımı için gerekli koşulları yaratmak, Avrupa ve dünyadaki ülkeleri ile uluslararası temas, festivalde gönüllü katılım ruhunu teşvik etmek, festivalin katılımcıları (seyahat planı ve uluslararası festivallerde katılım) ile iş bağlantıları kurmak güçlendirmek için buradayız.

Katılımcılar: Tüm dünyadan Koreografi gruplar (en az 5 dansçı ve maksimum sınırlı değildir). Profesyonel ve farklı yaş gruplarında koreografik (hiçbir yaş sınırı) (dansçıların maksimum sayıda sınırlama olmaksızın) amatör koreografi grubu da dahil olmak üzere farklı stilleri, eğilimleri ve farklı koreografik okullardan dans grupları.