Ana Sayfa|Folklor festivalleri » Mayıs

Venedik folklor festivali

Folklor festival u Veneciji - Organizacija Moonlight Events

 

İtalya

Ayakkabıları andıran İtalya, Akdeniz'in tam kalbinde Avrupa'nın güneyindedir. İtalya, Roma İmparatorluğu'nun kurulması ve beş denizden gelen bir ülkedir. Ünlü olan geleneksel İtalyan mutfağı, moda, tasarım, mimari, aynı zamanda sanat, müzik, konser, dans. Manzarası nedeniyle Avrupa'dan ve dünyanın her yerinden birçok turist çekiyor.

Venedik

Venedik ("Adriyatik Kraliçesi", "Şehir köprüleri ", "Şehrin Su"), kanalları, gondolları ve zengin tarihi ile tanınan Kuzey İtalya'nın bir şehridir . Dünyadaki bu benzersiz şehir, küçük sokaklarla iç içe geçmiş ve her zaman dünyanın dört bir yanından turistlerle dolmuştur. San Marco Kilisesi, ‘’Kanal Grande’’, Santa Maria dela Salute Kilisesi, Rialto Köprüsü gibi birçok mekan nedeniyle ziyaret etmeniz gereken bir şehir. Aynı zamanda Venedik'teki çok çeşitli bir Karnavalı olup, en çok çeşitli maskeleri görebileceğiniz 11. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Ayrıca, bu şehirde folklor festivalleri, koro festivalleri ve modern dans festivalleri gibi diğer etkinlikler düzenlenmektedir.

Folkor festivali Venedik

Moonlight Event Organization folklor festivalleri, koro festivalleri ve modern dans festivalleri gibi sayısız etkinlik organize etmektedir. Festivalimiz tarafından açılan modern dans grupları, daha çarpıcı görünüyor.

Festival 01-04.05.2019. tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Tüm halk gruplarını ve koroları katılmaya davet ediyoruz. Ek bilgi için lütfen programımıza bakınız ve bize ulaşınız.

 

http://moonlightevents.org/tur/