Ana Sayfa

Budapeşte folklor festivali

Folklor festival u Budimpešti - Organizacija Moonlight Events

 

Macaristan

Macaristan Orta Avrupa'daki en eski ülkelerden biridir. Her adımda Macaristan'ın ilginç geçmişi hakkında müzeleri ve çeşitli kültürel ve tarihi anıtları görebilirsiniz. Başta çok sayıda kaplıcalar ve kaplıcalar nedeniyle çok popüler turistik yerlere aittir. Müzik, dans ve folklor için de çok ünlüdür.

Budapeşte

Budapeşte Macaristan'ın başkenti ve zengin kültürel mirasa ve çarpıcı mimariye sahiptir. Dokuz köprü üzerinde uzanan bir şehir. Bu şehre "Doğu Paris" denir ve kesinlikle kimseyi kayıtsız bırakmayan bir şehir. Güzel manzaraları görmek isteyen çok turist çekiyor: Budapeşte ayrılmadan önce Buda Kalesi, termal kaplıcalar kesme, Ayrıca St. Matthew, Macar Ulusal Müzesi ... Kilisesi, size Macar geleneksel yemekleri deneyebilirsiniz ünlü Macar Cardel kaçırmamanız gereken gelir böyle hangi gulas ve digger yemekleri. Budapeşte'de folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivali gibi birçok etkinlik var.

Folkor Festivali Budapeşte

Moonlight Events Organization, folklor festivalleri, modern dans festivalleri ve koro festivalleri gibi sayısız etkinlik organize etmektedir. Tarafımızdan açılan modern dans grupları, festivali daha çarpıcı görünüyor.

Festival 24 Ağustos - 27 Ağustos 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Tüm halk gruplarını ve koroları katılmaya davet ediyoruz. Ek bilgi için lütfen programımıza bakınız ve bize ulaşınız.

 

http://moonlightevents.org/tur/