Ana Sayfa

İstanbul folklor festivali

Festival folklora u Istanbulu
Festival folklora u Istanbulu

Festival folklora u Istanbulu - Organizacija Moonlight Events

 

Türkiye

Türkiye, dört denizeye yayılmış ve iki kıtada uzanan bir ülkedir. Bu,görkemli güzelliklerin bulunduğu bir ülkedir ve Doğu ve Batı gelenek ve göreneklerinin bir karışımını temsil eder. Ayrıca müziği, dansı ve folkloru ile tanınır.

İstanbul

İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri. Muhteşem kültürünü heyecanlandırmayan bir şehir. Bu böyle Bizans, Yeni Roma, Konstantinopolis ve İstanbul gibi farklı isimler vardı tarih boyunca ve üç büyük imparatorluğa başkentlik etmiş. Baklava, helva, kadayıf, Türk lokumu, Türk tatlıları keyfini her adımda yapabilirsiniz. Ayasofya, Kapalıçarşı, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Süleymaniye, Dolmabahçe Saraj olarak manzaraları ... görmek isteyen birçok turist var. Geleneksel Türk kahvesi ve çayını deneyiniz ve böyle Türk halkının gerçek ruhunu hissediniz.

Folklor Festivali İstanbul

İstanbul'da folklor festivali, koro festivalleri ve modern dans festivali gibi birçok etkinlik var. Beşiktaş Belediyesi işbirliği ile Kurumumuz Moonlight Events Organization sayısız halk festivalleri, koro festivali ve dünyanın her yerinden grupları katılan modern dans, festivalini organize etmektedir. Yerel folklor toplulukları festivallerimize özel davetliler olarak katılırlar. Festivalimiz tarafından açılan modern dans grupları, daha çarpıcı görünüyor.

Festival, 27 Haziran - 30 Haziran 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Tüm halk gruplarını ve koroları katılamaya davet ediyoruz. Ek bilgi için lütfen programımıza bakınız ve bize ulaşınız.

http://moonlightevents.org/tur/